Choose Skin
INDIVIDUELLE TURNERINGER VEST SÆSON 2017-2018
Ved at klikke på turneringen yderst til venstre kan man se de tilmeldte i disciplinen
KEGLEBILLARD SENIORER/UNGDOM Regions-/Landsfinaler
Elite 1. Rd       RFRF Res    
Klasse M 1. Rd2. Rd3. Rd      RF RF Res LF LF Res
Klasse A 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd     RF RF Res LF LF Res
Klasse B 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd    RF RF Res LF LF Res
Klasse C 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd6. Rd   RF RF Res LF LF Res
Klasse D 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd6. Rd7. Rd  RF RF Res LF LF Res
Klasse E 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd     RF RF Res LF LF Res
Klasse OB 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd6. Rd7. Rd  RF RF Res LF LF Res
Søren Søgaard Cup 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd        LF  
Senior Handicap                 
Ungdomsrække          RF RF Res   LF Res
Piger              LF  
KEGLEBILLARD DAMER Regions-/Landsfinaler
Elite                 
Klasse M 1. Rd            LF LF Res
Klasse A 1. Rd        RF RF Res LF LF Res
Klasse B          RF RF Res LF LF Res
Klasse C                 
3 BANDE CARAMBOLE Regions-/Landsfinaler
Elite          RF     LF Res
Klasse M 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd    RF RF Res LF LF Res
Klasse A 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd    RF RF Res LF LF Res
Klasse B 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd5. Rd    RF RF Res LF LF Res
Klasse C 1. Rd        RF RF Res LF LF Res
Old Boys 1. Rd2. Rd3. Rd      RF RF Res LF LF Res
Søren Søgaard Cup 1. Rd2. Rd           LF LF Res
1 BANDE CARAMBOLE Regions-/Landsfinaler
Elite                 
Klasse M          RF RF Res LF LF Res
Klasse A 1. Rd2. Rd3. Rd      RF RF Res LF LF Res
Klasse B 1. Rd2. Rd       RF RF Res LF LF Res
FRI CARAMBOLE... Regions-/Landsfinaler
Elite                 
Klasse M 1. Rd        RF RF Res LF LF Res
Klasse A 1. Rd2. Rd       RF RF Res LF LF Res
Klasse B 1. Rd2. Rd3. Rd4. Rd     RF RF Res LF LF Res
Klasse C 1. Rd2. Rd3. Rd      RF RF Res LF LF Res
Fri ungdom          RF   LF  
KLASSISKE DISCIPLINER Regions-/Landsfinaler
Biathlon          RF RF Res    
5. Kegle Elite 1. Rd2. Rd       RF RF Res    
5. Kegle Mester 1. Rd2. Rd       RF RF Res LF