Choose Skin
Resultatet fra Ungdomscup RF før knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Kampe Plac GP
1 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 3,62 92 276 43 6,42 177,34 3 1 100
2 121518 Clara Klinge Horsens BK 3,36 84 208 45 4,62 137,40 3 1 90
3 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 8,45 212 576 54 10,67 126,25 3 1 80
4 121973 Christoffer Lauridsen Ikast BK 3,64 92 276 69 4,00 109,83 3 1 70
5 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,95 74 194 59 3,29 111,46 3 2 69
6 120998 Kim Bjerborg Fluen 2,84 72 154 51 3,02 106,19 3 2 68
7 120067 Cian Henningsen Bristol 7,44 186 532 74 7,19 96,63 3 2 67
8 122409 Noa Andersen Fluen 4,11 104 280 73 3,84 93,29 3 2 66
9 122314 Malte Søby Nielsson Horsens BK 3,74 94 274 61 4,49 120,05 3 3 65
10 119832 Julie Høgh Fluen 2,57 70 176 72 2,44 95,13 3 3 64
11 122141 Abbie Cullen Fluen 2,36 70 150 70 2,14 90,80 3 3 63
12 121764 Sebastian M. Pedersen Fluen 2,83 72 178 74 2,41 84,98 3 3 62
13 121861 Alfred Lajer Olesen Fluen 1,64 70 124 62 2,00 121,95 3 4 61
14 121423 Kyle Ampuan Jønsson Esbjerg BC 7,48 188 506 73 6,93 92,61 3 4 60
15 121794 Laurits Bekker Nørre Aaby 2,55 70 148 63 2,35 91,97 3 4 59
16 121793 Rasmus Eskildsen Nørre Aaby 3,99 100 254 73 3,48 87,17 3 4 58

Resultatet fra Ungdomscup RF efter knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Point
1 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 3,62 92 552 102 5,41 149,45 100
2 120067 Cian Henningsen Bristol 7,44 186 1046 121 8,64 116,13 90
3 120998 Kim Bjerborg Fluen 2,84 72 256 79 3,24 114,08 80
4 121973 Christoffer Lauridsen Ikast BK 3,64 92 452 95 4,76 130,77 70
5 121518 Clara Klinge Horsens BK 3,36 84 262 64 4,09 121,73 69
6 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 8,45 212 642 67 9,58 113,37 68
7 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,95 74 214 66 3,24 109,83 67
8 122409 Noa Andersen Fluen 4,11 104 356 100 3,56 86,62 66
9 122314 Malte Søby Nielsson Horsens BK 3,74 94 274 61 4,49 120,05 65
10 119832 Julie Høgh Fluen 2,57 70 176 72 2,44 94,94 64
11 122141 Abbie Cullen Fluen 2,36 70 150 70 2,14 90,68 63
12 121764 Sebastian M. Pedersen Fluen 2,83 72 178 74 2,41 85,16 62
13 121861 Alfred Lajer Olesen Fluen 1,64 70 124 62 2,00 121,95 61
14 121423 Kyle Ampuan Jønsson Esbjerg BC 7,48 188 506 73 6,93 92,65 60
15 121794 Laurits Bekker Nørre Aaby 2,55 70 148 63 2,35 92,16 59
16 121793 Rasmus Eskildsen Nørre Aaby 3,99 100 254 73 3,48 87,22 58