Choose Skin
Resultatet fra Ungdomscup før knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Kampe Plac GP
1 122409 Noa Andersen Fluen 2,75 70 208 48 4,33 157,56 3 1 100
2 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 8,42 212 636 53 12,00 142,50 3 1 90
3 122141 Abbie Cullen Fluen 2,23 70 210 77 2,73 122,18 3 1 80
4 119832 Julie Høgh Fluen 2,52 70 178 71 2,51 99,44 3 1 70
5 121794 Laurits Bekker Nørre Aaby 2,39 70 188 65 2,89 121,00 3 2 69
6 121518 Clara Klinge Horsens BK 3,20 80 240 63 3,81 119,03 3 2 68
7 120067 Cian Henningsen Bristol 7,44 186 514 60 8,57 115,13 3 2 67
8 121793 Rasmus Eskildsen Nørre Aaby 3,67 92 240 71 3,38 92,15 3 2 66
9 122183 Trine Gjøderum Fluen 3,06 78 162 52 3,12 101,80 3 3 65
10 121973 Christoffer Lauridsen Ikast BK 3,54 90 250 75 3,33 94,05 3 3 64
11 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 5,86 148 440 82 5,37 91,62 3 3 63
12 121423 Kyle Ampuan Jønsson Esbjerg BC 7,41 186 538 81 6,64 89,65 3 3 62
13 122448 Ali Ahmed Hmoud Esbjerg BC 2,75 70 156 69 2,26 82,27 3 4 61
14 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,95 74 176 77 2,29 77,46 3 4 60
15 121764 Sebastian M. Pedersen Fluen 2,83 72 126 72 1,75 61,84 3 4 59
16 121861 Alfred Lajer Olesen Fluen 1,64 70 62 68 0,91 55,55 3 4 58

Resultatet fra Ungdomscup efter knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Point
1 122141 Abbie Cullen Fluen 2,23 70 420 138 3,04 136,32 100
2 121793 Rasmus Eskildsen Nørre Aaby 3,67 92 506 122 4,15 113,08 90
3 121794 Laurits Bekker Nørre Aaby 2,39 70 326 99 3,29 137,66 80
4 120067 Cian Henningsen Bristol 7,44 186 840 100 8,40 112,90 70
5 122409 Noa Andersen Fluen 2,75 70 272 62 4,39 159,64 69
6 119832 Julie Høgh Fluen 2,52 70 210 87 2,41 95,63 68
7 121518 Clara Klinge Horsens BK 3,20 80 290 85 3,41 106,56 67
8 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 8,42 212 794 73 10,88 129,22 66
9 122183 Trine Gjøderum Fluen 3,06 78 162 52 3,12 101,96 65
10 121973 Christoffer Lauridsen Ikast BK 3,54 90 250 75 3,33 94,07 64
11 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 5,86 148 440 82 5,37 91,64 63
12 121423 Kyle Ampuan Jønsson Esbjerg BC 7,41 186 538 81 6,64 89,61 62
13 122448 Ali Ahmed Hmoud Esbjerg BC 2,75 70 156 69 2,26 82,18 61
14 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,95 74 176 77 2,29 77,63 60
15 121764 Sebastian M. Pedersen Fluen 2,83 72 126 72 1,75 61,84 59
16 121861 Alfred Lajer Olesen Fluen 1,64 70 62 68 0,91 55,49 58