Choose Skin
Resultatet fra Ungdomscup før knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Kampe Plac GP
1 121764 Sebastian M. Pedersen BK Fluen 2,24 70 210 61 3,44 153,66 3 1 100
2 121488 Magnus Bisgaard BK Fluen 4,48 114 438 68 6,44 143,77 4 1 90
3 120067 Cian Henningsen Bristol 7,10 178 534 60 8,90 125,41 3 1 80
4 121423 Kyle Ampuan Jønsson Oksbøl BK 6,70 168 504 66 7,64 114,02 3 1 70
5 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 3,61 92 258 63 4,10 113,43 3 1 69
6 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 4,78 120 322 50 6,44 134,73 3 2 68
7 121455 Sebastian Hjardgaard Iversen BK Fluen 2,56 70 198 68 2,91 113,71 3 2 67
8 121794 Laurits Bekker BK Nørre Aaby 2,77 70 204 66 3,09 111,55 3 2 66
9 121793 Rasmus Eskildsen BK Nørre Aaby 3,38 86 334 97 3,44 101,74 4 2 65
10 121865 Andreas Lyhne Andersen BK Fluen 3,54 90 224 63 3,56 100,42 3 2 64
11 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,33 70 196 59 3,32 142,58 3 3 63
12 121972 Josephine Duckweiter Ikast BK 1,62 70 168 78 2,15 132,90 3 3 62
13 121518 Clara Klinge Horsens BK 3,19 80 186 50 3,72 116,50 3 3 61
14 120905 Daniel Kristiansen Vissenbjerg BK 15,04 376 1472 91 16,18 107,56 4 3 60
15 122183 Trine Gjøderum BK Fluen 2,75 70 182 65 2,80 101,82 3 3 59
16 121861 Alfred Lajer Olesen BK Fluen 0,50 70 102 69 1,48 295,60 3 4 58
17 122141 Abbie Cullen BK Fluen 1,53 70 220 107 2,06 134,38 4 4 57
18 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 6,97 176 320 58 5,52 79,15 3 4 56
19 119591 Laura Mortensen BK Fluen 4,49 114 248 71 3,49 77,82 3 4 55
20 121729 Alexander Ymer Nielsen BK 22 2,14 70 70 53 1,32 61,57 3 4 54
21 121973 Christoffer lauridsen Ikast BK 1,73 70 218 105 2,08 120,00 4 5 53

Resultatet fra Ungdomscup efter knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Point
1 121488 Magnus Bisgaard BK Fluen 4,48 114 886 148 5,99 133,71 100
2 121794 Laurits Bekker BK Nørre Aaby 2,77 70 470 140 3,36 121,30 90
3 121764 Sebastian M. Pedersen BK Fluen 2,24 70 386 128 3,02 134,82 80
4 121455 Sebastian Hjardgaard Iversen BK Fluen 2,56 70 384 120 3,20 125,00 70
5 120067 Cian Henningsen Bristol 7,10 178 798 92 8,67 122,11 69
6 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 4,78 120 472 80 5,90 123,43 68
7 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 3,61 92 386 80 4,83 133,80 67
8 121423 Kyle Ampuan Jønsson Oksbøl BK 6,70 168 840 115 7,30 108,96 66
9 121861 Alfred Lajer Olesen BK Fluen 0,50 70 150 89 1,69 338,00 65
10 121518 Clara Klinge Horsens BK 3,19 80 244 73 3,34 104,70 64
11 121972 Josephine Duckweiter Ikast BK 1,62 70 196 84 2,33 143,83 63
12 121793 Rasmus Eskildsen BK Nørre Aaby 3,38 86 420 116 3,62 107,10 62
13 121865 Andreas Lyhne Andersen BK Fluen 3,54 90 290 81 3,58 101,13 61
14 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,33 70 238 80 2,98 127,90 60
15 120905 Daniel Kristiansen Vissenbjerg BK 15,04 376 1626 107 15,20 101,06 59
16 122183 Trine Gjøderum BK Fluen 2,75 70 202 81 2,49 90,55 58
17 122141 Abbie Cullen BK Fluen 1,53 70 220 107 2,06 134,64 57
18 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 6,97 176 320 58 5,52 79,20 56
19 119591 Laura Mortensen BK Fluen 4,49 114 248 71 3,49 77,73 55
20 121729 Alexander Ymer Nielsen BK 22 2,14 70 70 53 1,32 61,68 54
21 121973 Christoffer lauridsen Ikast BK 1,73 70 218 105 2,08 120,23 53