Choose Skin
Resultatet fra Ungdomscup før knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Kampe Plac GP
1 121518 Clara Klinge Horsens BK 2,45 70 280 85 3,29 134,45 4 1 100
2 119591 Laura Mortensen BK Fluen 3,62 92 348 73 4,77 131,69 4 1 90
3 120905 Daniel Kristiansen Vissenbjerg BK 10,85 272 1088 82 13,27 122,29 4 1 80
4 121423 Kyle Ampuan Jønsson Oksbøl BK 5,26 132 372 67 5,55 105,55 3 1 70
5 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 6,97 176 678 79 8,58 123,13 4 2 69
6 120067 Cian Henningsen Bristol 6,93 174 656 92 7,13 102,89 4 2 68
7 121793 Rasmus Eskildsen BK Nørre Aaby 2,43 70 170 79 2,15 88,52 3 2 67
8 121794 Laurits Bekker BK Nørre Aaby 2,77 70 252 103 2,45 88,30 4 2 66
9 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,33 70 194 70 2,77 118,93 4 3 65
10 121764 Sebastian M. Pedersen BK Fluen 2,24 70 208 82 2,54 113,21 4 3 64
11 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 4,78 120 270 66 4,09 85,56 3 3 63
12 119832 Julie Høgh BK Fluen 2,69 70 202 90 2,24 83,42 4 3 62
13 121861 Alfred Lajer Olesen BK Fluen 0,50 70 174 66 2,64 527,20 3 4 61
14 121729 Alexander Ymer Nielsen BK 22 1,56 70 198 90 2,20 141,03 4 4 60
15 121865 Andreas Lyhne Andersen BK Fluen 3,54 90 310 88 3,52 99,49 4 4 59
16 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 3,61 92 266 87 3,06 84,68 4 4 58
17 121973 Christoffer lauridsen Ikast BK 1,73 70 204 95 2,15 124,10 4 5 57
18 121972 Josephine Duckweiter Ikast BK 1,62 70 176 121 1,45 89,75 4 5 56
19 122141 Abbie Cullen BK Fluen 1,53 70 112 115 0,97 63,59 4 5 55

Resultatet fra Ungdomscup efter knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Point
1 120905 Daniel Kristiansen Vissenbjerg BK 10,85 272 1904 127 14,99 138,16 100
2 121423 Kyle Ampuan Jønsson Oksbøl BK 5,26 132 680 110 6,18 117,49 90
3 121518 Clara Klinge Horsens BK 2,45 70 420 129 3,26 133,06 80
4 119591 Laura Mortensen BK Fluen 3,62 92 492 105 4,69 129,56 70
5 121793 Rasmus Eskildsen BK Nørre Aaby 2,43 70 238 93 2,56 105,35 69
6 120067 Cian Henningsen Bristol 6,93 174 746 105 7,10 102,45 68
7 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 6,97 176 712 89 8,00 114,78 67
8 121794 Laurits Bekker BK Nørre Aaby 2,77 70 300 128 2,34 84,48 66
9 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,33 70 194 70 2,77 118,88 65
10 121764 Sebastian M. Pedersen BK Fluen 2,24 70 208 82 2,54 113,39 64
11 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 4,78 120 270 66 4,09 85,56 63
12 119832 Julie Høgh BK Fluen 2,69 70 202 90 2,24 83,27 62
13 121861 Alfred Lajer Olesen BK Fluen 0,50 70 174 66 2,64 528,00 61
14 121729 Alexander Ymer Nielsen BK 22 1,56 70 198 90 2,20 141,03 60
15 121865 Andreas Lyhne Andersen BK Fluen 3,54 90 310 88 3,52 99,44 59
16 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 3,61 92 266 87 3,06 84,76 58
17 121973 Christoffer lauridsen Ikast BK 1,73 70 204 95 2,15 124,28 57
18 121972 Josephine Duckweiter Ikast BK 1,62 70 176 121 1,45 89,51 56
19 122141 Abbie Cullen BK Fluen 1,53 70 112 115 0,97 63,40 55