Choose Skin

INDIVIDUELLE TILMELDINGER DM
Hvis 2 eller flere spillere har samme snit, er udskrifts rækkefølgen tilfældig.

Invitation og tilmeldingsfrister se [her]

Keglebillard - DM Herrer
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
111586 Johnny Hansen 503 Bristol 203,86
113967 Kent R. Erichsen 633 BK Frem 176,51
110433 Thomas Bræck 252 Vejby BK 170,41
115245 Ole Nymark 252 Vejby BK 154,92
116788 Brian K. Nielsen 503 Bristol 138,61
112937 Henrik Ryholt 125 BK Søborg 131,98
116533 Kasper Kristoffersen 652 Ikast BK 126,31
113571 Henrik Søndergård 246 BK Sorana 115,53
116162 Jens Soelberg Nielsen 503 Bristol 114,88
112642 Jan Szymula 503 Bristol 112,98
114973 Martin Kristensen 609 Asaa BK 110,21
118255 Per Jensen 633 BK Frem 102,04
118147 Torben Mathiesen 630 BK Fluen 98,65
115955 Kai H. Jensen 233 Korsør BC 96,58
112029 Bent Sørensen 918 Spjald BK 89,61
115458 Carsten Rasmussen 125 BK Søborg 89,52
117811 Jan Mortensen 514 BK Nyborg 87,69
113075 Søren Sørensen 609 Asaa BK 83,47
114188 Claus Hansen 503 Bristol 83,29
117564 Finn Sørensen 514 BK Nyborg 80,91
110131 Poul Arne Aagaard 633 BK Frem 80,67
111100 Morten Ancher 213 Greve BK 78,75
112607 Erling Pedersen 252 Vejby BK 78,55
117833 Johannes Holm 659 Lemvig BK 76,65
117488 Frank Mundt Jensen 246 BK Sorana 76,62
117542 Thomas Mangaard 406 BK Højen 76,08
115045 Ulrik Schlünsen 633 BK Frem 71,63
115292 Henrik Hansen 407 Vordingborg BC 69,90
114682 Jesper Nørreskov 406 BK Højen 69,61
114990 Niels Fritz 211 BK Gilleleje 69,48
113779 Carsten Niemeier 125 BK Søborg 69,30
110432 Rene Skovbro Rasmussen 211 BK Gilleleje 64,31
110338 Peter Ring Andreasen 236 Næstved BK 63,98
113964 Torben Hedevang 654 Juelsminde BK 62,21
118534 Per Andersen 211 BK Gilleleje 59,39
112340 Bertil Petersen 237 Osted BK 59,00
111340 Johnny Mogensen 224 Hvalsø BF 57,14
111315 Ronnie Dalgaard 233 Korsør BC 56,49
118655 Kenneth Dahl Kendra 239 Ringsted BC 55,03
118412 Freddy Edwards 211 BK Gilleleje 54,78
113488 Sebastian Skøtt 633 BK Frem 54,76
118134 Kim Hald 918 Spjald BK 54,01
115911 Svend Aage Hansen 503 Bristol 51,87
111411 Andre Petersen 233 Korsør BC 51,20
117977 Mick Jørgensen 236 Næstved BK 51,04
115479 Allan Grønager 246 BK Sorana 50,94
118504 Klaus S. Jensen 407 Vordingborg BC 47,57
118205 Brian U. Jensen 125 BK Søborg 47,43
111849 Heine Bladt 633 BK Frem 46,03
113568 Jesper Rasmussen 406 BK Højen 45,44
110081 Daniel Gullach 608 Aars BK 44,56
118256 Benny Mousing Skov 633 BK Frem 42,85
117957 Brian Hansen 503 Bristol 41,94
113227 Michael Schæffer 246 BK Sorana 41,88
113027 Lars Pedersen 213 Greve BK 41,82
116786 Ole Christiansen 213 Greve BK 41,40
111143 Benny Olsen 503 Bristol 40,78
116238 Rolf Jacobsen 211 BK Gilleleje 39,14
119359 Lars Wiberg 211 BK Gilleleje 38,68
114621 Knud Erik Hansen 654 Juelsminde BK 38,13
111484 Jan Nielsen 237 Osted BK 37,83
115413 Niels Øland Hansen 633 BK Frem 37,61
110523 Jesper Berg Jacobsen 918 Spjald BK 37,48
111177 Thomas Mejer 237 Osted BK 35,32
Keglebillard - DM Kvinder
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
112938 Marianne Mortensen 630 BK Fluen 28,53
120082 Charlotte Sørensen 221 BC Holbæk 27,46
113680 Susanne M. Vennersdorf 702 Viborg BC 24,03
114943 Charlotte Koefoed 407 Vordingborg BC 15,03
117098 Annie Clausen 252 Vejby BK 12,02
116456 Marianne Andersen 503 Bristol 11,85
114317 Heidi Wiendahl 252 Vejby BK 10,10
118494 Nanna Petersen 233 Korsør BC 8,41
Keglebillard - DM Junior
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
113488 Sebastian Skøtt 633 BK Frem 54,76
118382 Jakob Kristensen 224 Hvalsø BF 34,91
119489 Bjørn M. Jensen 243 Slagelse BK 19,11
118448 Niels A. Nielsen 701 Vejle BK 17,89
117662 Søren Hartner Terp 503 Bristol 14,34
111721 Oliver Pind 404 Sakskøbing BK 12,53
119490 Mikkel B. Jensen 243 Slagelse BK 12,33
118570 Jeppe Kjølby 236 Næstved BK 11,45
119592 Lukas Mortensen 630 BK Fluen 5,74
119769 Casper Østergaard 246 BK Sorana 4,96
119991 Jonas Søndergaard 236 Næstved BK 4,87
3 Bande Carambole - DM Kvinder
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
112938 Marianne Mortensen 630 BK Fluen 0,570
110929 Jeannette Jensen 630 BK Fluen 0,418
119591 Laura Mortensen 630 BK Fluen 0,085
118494 Nanna Petersen 233 Korsør BC 0,001
3 Bande Carambole - DM Junior
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
118497 Anders Henriksen 407 Vordingborg BC 0,620
119489 Bjørn M. Jensen 243 Slagelse BK 0,406
118382 Jakob Kristensen 224 Hvalsø BF 0,386
119490 Mikkel B. Jensen 243 Slagelse BK 0,325
118448 Niels A. Nielsen 701 Vejle BK 0,312
111721 Oliver Pind 404 Sakskøbing BK 0,275
118570 Jeppe Kjølby 236 Næstved BK 0,270
119769 Casper Østergaard 246 BK Sorana 0,260
119592 Lukas Mortensen 630 BK Fluen 0,255
119991 Jonas Søndergaard 236 Næstved BK 0,251
1 Bande Carambole - DM
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
118497 Anders Henriksen 407 Vordingborg BC 3,02
116788 Brian K. Nielsen 503 Bristol 2,72
113686 Thomas Andersen 101 BK Amagerbro 2,72
112742 Flemming Busk Knudsen 116 KBK/BNV 2,36
117977 Mick Jørgensen 236 Næstved BK 2,04
115277 Thomas Holmehøj 236 Næstved BK 1,89
100052 Daniel Nielsen 231 Kalundborg BC 1,53
Fri Carambole - DM Herrer
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
112104 Dan Nielsen 116 KBK/BNV 33,82
118497 Anders Henriksen 407 Vordingborg BC 26,00
100052 Daniel Nielsen 231 Kalundborg BC 6,15
113158 Martin Hylander 631 Fredericia BK 3,58
116824 Claus Andreasen 003 Rønne BK 3,52
117977 Mick Jørgensen 236 Næstved BK 3,11
115277 Thomas Holmehøj 236 Næstved BK 3,02
118570 Jeppe Kjølby 236 Næstved BK 1,07
Fri Carambole - DM Kvinder
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
110929 Jeannette Jensen 630 BK Fluen  
112938 Marianne Mortensen 630 BK Fluen  
5 Kegle - DM Junior
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
119489 Bjørn M. Jensen 243 Slagelse BK  
119769 Casper Østergaard 246 BK Sorana  
119991 Jonas Søndergaard 236 Næstved BK  
110365 Jonas Threms 252 Vejby BK  
119592 Lukas Mortensen 630 BK Fluen  
119490 Mikkel B. Jensen 243 Slagelse BK  
111721 Oliver Pind 404 Sakskøbing BK  
113488 Sebastian Skøtt 633 BK Frem  
117662 Søren Hartner Terp 503 Bristol  
Biathlon - DM
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
114602 Benny Pedersen 634 Gellerup BC  
112175 Johnny Hansen 111 BK Grøndal  
118563 Michael Sølberg 236 Næstved BK  
116320 Michael Hansen 260 BK 2004  
115586 Rene Hendriksen 103 CCB  
113686 Thomas Andersen 101 BK Amagerbro  
115277 Thomas Holmehøj 236 Næstved BK  
110686 Thomas Larsen 111 BK Grøndal  
Cadre 47/ 2 - DM
Licens nr. Navn Klub nr. Klub Snit
118497 Anders Henriksen 407 Vordingborg BC  
112225 Carsten Andersen 252 Vejby BK  
112104 Dan Nielsen 116 KBK/BNV  
112395 Frank Valsted 218 Hedehusene BK  
118461 Hans Henrik Henriksen 407 Vordingborg BC  
115955 Kai H. Jensen 233 Korsør BC  
111560 Thomas Kristensen 239 Ringsted BC  
117610 Tom Pietrazek 116 KBK/BNV