Choose Skin
Resultatet fra Ungdomscup før knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Kampe Plac GP
1 120905 Daniel Kristiansen Vissenbjerg BK 5,86 148 444 44 10,09 172,10 3 1 100
2 121423 Kyle M G Mapuan Esbjerg BC 3,27 82 246 58 4,24 129,77 3 1 90
3 120470 Mary Halskov Petersen BK Sorana 6,66 168 504 65 7,75 116,43 3 1 80
4 119090 Christian Olsen Marstal BK 4,60 116 384 84 4,57 99,28 4 1 70
5 118531 Nikolai Thomsen Bristol 6,60 166 498 78 6,38 96,79 3 1 69
6 120067 Cian Henningsen Bristol 5,34 134 534 107 4,99 93,46 4 1 68
7 121428 Malthe Dahlberg Næstved BK 4,01 102 260 43 6,05 150,70 3 2 67
8 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 2,07 80 198 83 2,39 115,11 3 2 66
9 121458 Gustav Schaarup Bertelsen BK Fluen 2,75 80 218 76 2,87 104,29 3 2 65
10 120895 William Bæk Astrand Birk BK Fluen 6,04 152 384 64 6,00 99,42 3 2 64
11 119769 Casper Østergaard BK Sorana 21,44 536 2134 104 20,52 95,70 4 2 63
12 119592 Lukas Mortensen BK Fluen 22,94 574 2276 109 20,88 91,03 4 2 62
13 120998 Kim Bjerborg BK Fluen 2,34 80 166 69 2,41 102,82 3 3 61
14 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 5,62 142 488 85 5,74 102,24 4 3 60
15 119991 Jonas Søndergaard Næstved BK 12,81 322 850 74 11,49 89,69 3 3 59
16 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,54 80 174 81 2,15 84,57 3 3 58
17 119674 Andreas Høgh BK Fluen 7,62 192 502 78 6,44 84,48 3 3 57
18 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 4,73 120 336 93 3,61 76,44 4 3 56
19 121474 Lasse Rise Larsen Esbjerg BC 2,93 80 288 92 3,13 107,01 4 4 55
20 121456 Rune Christensen BK Fluen 2,10 80 280 125 2,24 106,67 4 4 54
21 121457 Kamilla Jirawan Soodjinda BK Fluen 2,44 80 166 67 2,48 101,47 3 4 53
22 111721 Oliver Pind Sakskøbing BK 19,03 476 996 66 15,09 79,30 3 4 52
23 119751 Sebastian Sivertsen Ringsted BC 7,65 192 420 78 5,38 70,43 3 4 51
24 119832 Julie Høgh BK Fluen 2,43 80 80 52 1,54 63,37 3 4 50
25 121431 Jonas Blenstrup BK Sorana 1,39 80 182 91 2,00 144,30 4 5 49
26 121455 Sebastian Hjardgaard Iversen BK Fluen 1,75 80 192 86 2,23 127,54 4 5 48

Resultatet fra Ungdomscup efter knock-out
Nr. Licens Navn Klub Snit Dist Score Indg Snit Stævne% Point
1 120905 Daniel Kristiansen Vissenbjerg BK 5,86 148 1036 124 8,35 142,49 100
2 119991 Jonas Søndergaard Næstved BK 12,81 322 2080 150 13,87 108,27 90
3 120916 Lucas Elias Iversen Ikast BK 2,07 80 398 134 2,97 143,48 80
4 121428 Malthe Dahlberg Næstved BK 4,01 102 508 107 4,75 118,45 70
5 119090 Christian Olsen Marstal BK 4,60 116 588 127 4,63 100,65 69
6 118531 Nikolai Thomsen Bristol 6,60 166 730 111 6,58 99,70 68
7 119769 Casper Østergaard BK Sorana 21,44 536 3190 158 20,19 94,17 67
8 120004 Sebastian Duchwaider Ikast BK 5,62 142 746 116 6,43 114,41 66
9 121423 Kyle M G Mapuan Esbjerg BC 3,27 82 326 83 3,93 120,18 65
10 120470 Mary Halskov Petersen BK Sorana 6,66 168 588 79 7,44 111,71 64
11 120067 Cian Henningsen Bristol 5,34 134 654 132 4,95 92,70 63
12 120895 William Bæk Astrand Birk BK Fluen 6,04 152 528 87 6,07 100,50 62
13 121458 Gustav Schaarup Bertelsen BK Fluen 2,75 80 242 93 2,60 94,55 61
14 119592 Lukas Mortensen BK Fluen 22,94 574 2582 124 20,82 90,76 60
15 120998 Kim Bjerborg BK Fluen 2,34 80 200 89 2,25 96,15 59
16 120003 Charlotte H. Danielsen Ikast BK 2,54 80 248 100 2,48 97,64 58
17 119674 Andreas Høgh BK Fluen 7,62 192 502 78 6,44 84,51 57
18 120465 Ragvan Indram Ohan Ikast BK 4,73 120 336 93 3,61 76,32 56
19 121474 Lasse Rise Larsen Esbjerg BC 2,93 80 288 92 3,13 106,83 55
20 121456 Rune Christensen BK Fluen 2,10 80 280 125 2,24 106,67 54
21 121457 Kamilla Jirawan Soodjinda BK Fluen 2,44 80 166 67 2,48 101,64 53
22 111721 Oliver Pind Sakskøbing BK 19,03 476 996 66 15,09 79,30 52
23 119751 Sebastian Sivertsen Ringsted BC 7,65 192 420 78 5,38 70,33 51
24 119832 Julie Høgh BK Fluen 2,43 80 80 52 1,54 63,37 50
25 121431 Jonas Blenstrup BK Sorana 1,39 80 182 91 2,00 143,88 49
26 121455 Sebastian Hjardgaard Iversen BK Fluen 1,75 80 192 86 2,23 127,43 48